?>

Zajmujemy się leczeniem różnych form uzależnień. Leczymy uzależnienia od substancji chemicznych jak alkohol, narkotyki, leki oraz dopalacze, jak również uzależnień behawioralnych. Realizujemy programy terapeutyczne trwające 2, 4 lub 6 tygodni, a także terapię długoterminową.

Nasz Zespół tworzy Kadra wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Nasi Eksperci posiadają ponad 15. letnie doświadczenie w leczeniu uzależnień chemicznych oraz behawioralnych. To co wyróżnia nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień to indywidualne podejście do każdego Pacjenta, które znajduje wyraz w dostosowaniu terapii do konkretnych potrzeb i wyzwań, z jakimi mierzą się osoby w procesie zdrowienia.

Dlaczego Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień?

Wybór ośrodka leczenia uzależnień odgrywa znaczącą rolę w przebiegu terapii. Dlatego nie powinien być ani pochopny, ani przypadkowy. Przed podjęciem leczenia warto zapoznać się z ofertą terapeutyczną danego ośrodka oraz kwalifikacjami personelu. Bardzo ważne w kontekście leczenia odwykowego są również wymagania stawiane Pacjentom.

Nasz Ośrodek jest miejscem, w którym zapewniamy bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę terapeutyczną, która obejmuje m.in.:

  • terapię stacjonarną,
  • terapię półstacjonarną,
  • terapię dzienną,
  • terapię weekendową,
  • terapię ambulatoryjną dla DDA i osób współuzależnionych.

Do procesu terapeutycznego podchodzimy w sposób profesjonalny i kompleksowy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci otrzymali POMOC na każdym etapie procesu zdrowienia – od detoksu, przez wybór odpowiedniej formy terapii, aż po wsparcie po zakończeniu procesu terapeutycznego.

Pozostańmy w kontakcie

Nasz telefon jest czynny 24h/7 dni w tygodniu przez cały rok.

+48 737 199 997

+48 726 017 019

+48 737 199 997

kontakt@osrodekfilar.com.pl

Odwiedź nas w Ośrodku

ul. Radziejowicka 120 05-825 Adamowizna koło Grodziska Mazowieckiego