?>

Rozumiemy, że sytuacja zawodowa może nie pozwalać na uczestnictwo w terapii kilkutygodniowej w jednym miejscu. Dlatego nasi pacjenci korzystają z terapii w dni wolne od obowiązków na to, aby wyjść z uzależnienia, godząc proces terapeutyczny z pracą czy prowadzeniem firmy. Pacjent w takim przypadku przyjeżdża do nas w piątek po pracy i pozostaje w Ośrodku do niedzieli. W tym czasie intensywnie uczestniczy w sesjach indywidualnych z terapeutą oraz w terapii zajęciowej.

Intensywna praca nad sobą przynosi efekty i upragnioną zmianę życia pacjenta. Pobyt terapeutyczny poza swoim codziennym środowiskiem od piątku do niedzieli jest po to, aby zdobyć wiedzę, wyciszyć się i odciąć od tego, co destrukcyjne. Pozwala naładować baterie na kolejny tydzień pracy i obowiązków. Poza tym wiemy, że weekend jest nierzadko właśnie tym czasem, kiedy uzależnienie się pogłębia i coraz bardziej zagraża tygodniowemu cyklowi pracy pacjenta.

terapia leczenie uzależnień weekendowa ośrodek zamknięty stacjonarny filar mazowieckie warszawa grodzisk mazowiecki
terapia leczenie uzależnień weekendowa ośrodek zamknięty stacjonarny filar mazowieckie warszawa grodzisk mazowiecki

Terapia stacjonarna weekendowa dedykowana jest szczególnie dla osób uzależnionych wysokofunkcjonujących, pracujących mieszkających poza województwem mazowieckim oraz dla wszystkich, którzy po cyklu podstawowym stacjonarnym (4 tygodnie) nie mogą pozostać dłużej w ośrodku, a jednocześnie chcę uczestniczyć w zajęciach terapii pogłębionej.

Pozostańmy w kontakcie

Nasz telefon jest czynny 24h/7 dni w tygodniu przez cały rok.

+48 737 199 997

+48 726 017 019

+48 737 199 997

kontakt@osrodekfilar.com.pl

Odwiedź nas w Ośrodku

ul. Radziejowicka 120 05-825 Adamowizna koło Grodziska Mazowieckiego