?>

Ten rodzaj terapii skierowany jest do tych osób, które przebywają w naszym ośrodku przez minimum miesiąc (rekomendujemy trzy miesiące), a jednocześnie nie rezygnują z pracy zawodowej. Pacjenci przebywają w ośrodku i uczestniczą popołudniami w terapii indywidualnej i grupowej oraz w życiu naszej społeczności terapeutycznej. Każdego dnia otrzymują przepustkę na czas pracy i wracają na noc do Ośrodka. Ta forma terapii daje im możliwość kontynuacji pracy, stałej konsultacji terapeutycznej i sposobność godzenia terapii w Ośrodku z życiem „na zewnątrz” poza ośrodkiem. 

Ten model terapeutyczny szczególnie jest dedykowany osobom uzależnionym wysokofunkcjonującym, pracującym, którzy nie mogą sobie pozwolić na urlop czy pracę zdalną oraz dla osób, które po terapii stacjonarnej nie są gotowe do samodzielnego życia poza ośrodkiem. W ostatnim przypadku jest to forma zabezpieczenia uczestnika terapii przed sytuacjami wyzwalającymi oraz  oraz zabezpieczenie abstynencji podczas wieczorów.

terapia leczenie uzależnień półstacjonarna mazowieckie warszawa grodzisk mazowiecki ośrodek zakmnięty stacjonarny filar
terapia leczenie uzależnień półstacjonarna mazowieckie warszawa grodzisk mazowiecki ośrodek zakmnięty stacjonarny filar

W wielu sytuacjach pacjent potrafi godzić pracę zawodową z pracą terapeutyczną odstawiając szkodliwe substancje lub inne destrukcyjne uzależnienie behawioralne. Dla tych osób terapia półstacjonarna może stanowić skuteczne rozwiązanie problemu.

Pozostańmy w kontakcie

Nasz telefon jest czynny 24h/7 dni w tygodniu przez cały rok.

+48 737 199 997

+48 726 017 019

+48 737 199 997

kontakt@osrodekfilar.com.pl

Odwiedź nas w Ośrodku

ul. Radziejowicka 120 05-825 Adamowizna koło Grodziska Mazowieckiego